O Panelu

PROSEBE jste Vy - tedy více než 30.000 registrovaných členů panelu. Prostřednictvím panelu se můžete jako první dozvědět o nových výrobcích a službách a ovlivnit to, jak budou vypadat. Váš hlas pomůže změnit svět kolem nás! Registrujte se na PROSEBE.cz a získávejte peníze za Vaše názory. Po dosažení určité částky Vám peníze pošleme přímo na účet. Vaše odpovědi na všechny otázky na PROSEBE zůstanou naprosto anonymní. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Klikněte si pro pozvánku na PROSEBE.cz. Udělejte to PROSEBE!

Členem PROSEBE se může stát každý občan České republiky nebo Slovenska. K registraci na prosebe.cz jsou uživatelé pozváni (osobním pozváním nebo emailem). Členem komunity prosebe.cz se může stát fyzická osoba starší 15 let, která bude k registraci pozvána a která svým souhlasem přistoupí na provozní podmínky prosebe.cz. Pokud jste k registraci vyzváni nebyli, ale máte o členství na prosebe.cz zájem, napište nám na info@prosebe.cz. Všechny žádosti o členství posoudíme, nemůžeme ale garantovat, že členství na základě žádosti umožníme.

Můžete se stát také fanouškem prosebe.cz na sociální síti Facebook - odkaz na naše stránky na Facebooku je zde (jestliže nejste uživatelem Facebooku, přihlašte se nejprve zde). Až se prostřednictvím Facebooku lépe poznáme, pozveme Vás k registraci na prosebe.cz.

Po registraci na panel PROSEBE Vám budeme posílat prostřednictvím Vámi uvedeného e-mailu online dotazníky, za jejichž vyplnění Vás budeme odměňovat - informace o výši odměny bude vždy součástí e-mailu s pozvánkou k vyplnění konkrétního dotazníku. Odměny se obvykle pohybují v řádu desítek korun. Po vyplnění dotazníku Vám uvedenou částu přičteme na Váš účet v PROSEBE. Po dosažení určité cekové výše odměn Vám částku odešleme přímo na Váš bankovní účet.