FAQ

Proč nemohu dotazník vyplnit, ačkoli jsem k tomu byl/a vyzván/a?

Některé dotazníky jsou časově omezeny. Pokud je před vámi vyplní dostatečný počet respondentů, dotazník je uzavřen. Proto Vám doporučujeme vyplňovat dotazníky co možná nejdříve.

Proč se stát registrovaným uživatelem (když jsem k tomu vyzván)?

Registrovaní uživatelé mají k dispozici větší množství funkcí. Mohou využívat rozsáhlé osobnostní testy, stejně tak jako participovat v průzkumech trhu a diskusích na různá zajímavá témata. Jimi dosažené výsledky zůstávají uloženy v databázi, takže se mohou kdykoliv vrátit tam kde minule skončili. Navíc mají možnost za účast v různých aktivitách získat zajímavé odměny nebo vyhrát hodnotné ceny (např. značkovou kosmetiku v ceně přes 1000 Kč, hodnotnou značkovou elektroniku jako je iPod).

Jak často budu vyzván k vyplnění nového dotazníku?

Dotazníky jsou publikovány nepravidelně. V průměru budete vyzváni k vyplnění dotazníku jednou za dva až tři týdny.

A co odměny?

Součástní e-mailové pozvánky k vyplnění dotazníku je vždy i informace o výši odměny, kterou jeho vyplněním získáte. Odměnu za každý vyplněný dotazník Vám přičteme na Vaše konto. Stav svého konta můžete sledovat po přihlášení na www.prosebe.cz v rubrice Odměny. Hodnota dotazníku je určena jeho délkou.Odměny se obvykle pohybují v řádu desítek korun. Jakmile dosáhnete částky 150 Kč a více, můžete si svoji odměnu vybrat. Můžete ale také počkat až dosáhnete vyšší částky. Odměnu si vyberete prostřednictvím vyplnění krátkého formuláře, který najdete po přihlášení do systému v záložce Odměny. My Vám pak peníze zašleme na Váš bankovní účet do 15 dne následujícího kalendářního měsíce.

Mám odměnu danit?

Odměny za vyplnění dotazníků jsou považovány za Ostatní příjmy dle § 10 zákona č.586/1992 Sb. o daních z příjmu,jde o příjmy z příležitostné činnosti. Provozovatel těchto služeb nemá povinnost odvádět daň z příjmu za respondenty .Tato povinnost zůstává na respondentech samotných. Nicméně, příjmy z příležitostné činnosti jsou od daně z příjmů osvobozeny, pokud jejich úhrn nepřesáhne v kalendářním roce 30 000 Kč.

Jak mám postupovat pokud dostanu zprávu o výhře?

Gratulujeme! Pokud jste vyhrál/a některou z hodnotných cen, které PROSEBE.CZ pravidelně rozděluje mezi své uživatele nemusíte dělat nic jiného, než se z ceny radovat. Náš tým se s Vámi v takovém případě v průběhu několika dní spojí a dohodne způsob předání Vaší výhry.